BORDER COLLIES KENNEL
WITHOUT BORDERSABOUT US
O NÁS
NEWS
NOVINKY
OUR BORDER COLLIES
NAŠE BORDERKY
PUPPIES
ŠTĚŇÁTKA
LITTERS
ODCHOVY
KENNEL SUCCESS
ÚSPĚCHY CHS
CONTACT
KONTAKT

 

NEWS
NOVINKY

 

19. 5. 2019 - MR BCCCZ ve výkonu - s Lilinkou jsme se zúčastnili letošního Mistrovství republiky borderek ve výkonu, které bylo součástí závodu O Štít Jinonic. Nastoupily jsme v nejvyšší kategorii, kategorii ZVV2. Byl to pro nás první velký společný závod, velmi náročný a bohužel ne úplně šťastně zakončený. Třetí disciplínu jsme před koncem již nezvládly. Z obrany jsme si tak odnesly nulu. Přesto jsem ráda, že jsme se zúčastnili. Velmi velmi děkuji každému, kdo nám nejen ten den pomáhal a nejvíc páníčkovi, který se s námi připravoval a byl nám velkou oporou. Mrzí mě, že jsme neukázaly více, ale snažily jsme se a zkušenost, kterou máme je k nezaplacení :-).

MR BCCCZ ve výkonu - Ch BCCCZ Alia Vita z Údolí květin - kat. ZVV2 - 3. místo / 156 bodů /
Závod o Štít Jinonic - Ch BCCCZ Alia Vita z Údolí květin - kat. ZVV2 - 4. místo / 156 bodů /


(foto: M. Paulino, BCCCZ)

18. 5 . 2019 - Speciál Javorka, závod dvojic - BEATRIS Without Borders se svou dvojící získala 1. místo !!! Gratulujeme.

16. 5. 2019 - Zdravotní vyšetření - naše Ciný a Babunka mají doplněnou škálu zdravotních vyšetření:
Belayla Titilayo - DNA DM, GG Normal (test)
CINESTAR Without Borders - DNA CEA, NCL, TNS, MDR1, IGS, SN, GG Normal (test) + DNA profil

Máme velkou radost, protože výsledek GG Normal u Babunky mimo jiné znamená, že celý náš vrh E je GG Normal po rodičích :-).

4. - 5. 5. 2019 - Flyballový Eager's cup - Flíček o víkendu běhal s týmem Tsunami 2 v 7. divizi a dařilo se, v sobotních bězích získali 3. místo a v nedělním finále 2. místo. Děkujeme.

4. 5. 2019 - DogPuller závody Blešno - AXIOS Without Borders získal 1. místo v kategorii HighDrive jumping a také 1. místo v kategorii HighDrive running !!! Gratulujeme.

1. 5. 2019 - Zkoušky IGP - BEATRIS Without Borders složila zkoušku IBGH-1 !!! Gratulujeme.

20. 4. 2019 - BOWIE Without Borders úspěšně absolvoval kurz a stal se psem pro vyhledávání výbušnin u PČR. Moc gratulujeme !!!

19. 4. 2019 - Zkoušky NZŘ - DEBORAH Without Borders složila zkoušku ZZO !!! Gratulujeme.

15. 4. 2019 - Vrh "E" Without Borders - všechna naše štěňátka jsou již ve svých nových domovech. Velmi děkujeme majitelům za zprávy a fotografie, které nám zasílají !!! Naši "Pupíci" se mají krásně :-). Všechna naše štěňátka dostala do začátku malou výbavu a úžasné balíčky pro štěňátka od firmy Yoggies - zdravá krmiva pro psy a kočky, které tímto také ještě jednou děkujeme!

8. 4. 2019 - MS Dog Puller, Maďarsko - AXIOS Without Borders je oficiálně pozván (a tím pádem automaticky jako loňský mistr světa kvalifikován) k účastní na letošním MS v Dog Pulleru. Gratulujeme a držíme palce!!!

6. 4. 2019 - Manic Cup 2019 - první letošní flyballové závody. Závod začátečníků a veteránů. Flíček si spolu se svým parťákem Acem vyběhal 4. místo a "protáhl" tělíčko před nastávající sezónou :-). Lilinka spolu s Butchem ve dvojicích poprvé startovala na flyballové dráze a bylo z toho celkové 4. místo v úžasné I. divizi !!! Turnaje začátečníků se zúčastnil také CRAZY KIWI Without Borders se svým týmem DogDragons. Gratulujeme a těšíme se na další úspěchy ve flyballové kariéře !!! :-)

6. 4. 2019 - Veletrh FOR PETS 2019 - AXIOS Without Borders spolu se svým páníčkem předváděl na veletrhu v Praze ukázky Dog Pulleru.

5. 4. 2019 - Vrh "E" Without Borders - spolu s našimi štěňátky jsme dnes rozdávali radost v Domově pro seniory, který navštěvujeme. Všechna štěňátka byla vzorná a lidi si jejich návštěvu užívali. Děkuji všem, kteří nám pomáhali tento den opět uskutečnit! Mělo to opět smysl :-).

2. 4. 2019 - Vrh "E" Without Borders - štěňátka mají za sebou výlet na veterinu. Všechna jsou naočkovaná, očipovaná a prohlédnutá veterinářem. Všechna jsou v pořádku a zdravá :-). Skvěle zvládla svou první cestu autem a při kontrolách vrtěla ocásky. Jsou to naši úžasňáci :-).

15. 3. 2019 - Vrh "E" Without Borders - průběžně doplňujeme galerie fotografiemi, na FB najdete také plno videí. Dnes jsme štěňátkům přiřadili jména. Všechna krásně prospívají, pomalu ale jistě začínají používat zoubky a objevují svět mimo porodní bedýnku.

14. 3. 2019 - Vyšetření RTG - DOBORAH Without Borders má za sebou vyšetření RTG s těmi nejlepšími výsledky - HD-A, ED-A, OCD neg. !!!

20. 2. 2019 - Vrh "E" Without Borders je tu! Babunka 18. 2. porodila. Více v sekci štěňátka.

16. 2. 2019 - Ráda bych upozornila, že se v okolí Šluknova se prezentuje paní svou fenkou Border kolie jako fenu z našeho céčkového vrhu a předkládá falešný rodokmen. Všechna naše štěňátka mají své úžasné majitele a s touto paní nejsme v žádném kontaktu ani závazku. Děkuji všem, kteří mě informovali.

6. 2. 2019 - V aktuálním čísle časopisu Pes přítel člověka 2/2019 je krásný rozhovor s páníčkem Axíka. Jan Straka popisuje jak se spolu s Axíkem (Axios Without Borders) dostali k dog pulleru a jaké bylo loňské MS, kde spolu získali titul Mistra světa a jsou držiteli světového rekordu v kategorii running. Děkujeme za milou prezentaci a přejeme hodně štěstí nejen v letošní sezóně :-).

3. 2. 2019 - Spuštěna nová podoba webových stránek.

24. 1. 2019 - Vyšetření RTG - Naše CINESTAR Without Borders má za sebou vyšetření RTG s těmi nejlepšími výsledky - HD-A, ED-A, OCD neg., Spondylóza neg. !!!

24. 1. 2019 - Upravili jsme naše plány, posouváme krytí Lilinky na druhou polovinu letošního roku. Upřednostňujeme sportovní aktivity :-).

21. 1. 2019 - Vyšetření RTG - CRAZY KIWI Without Borders má za sebou vyšetření RTG s těmi nejlepšími výsledky - HD-A, ED-A, OCD neg., Spondylóza neg. !!!

17. 1. 2019 - Náš Flíček slaví 10-té narozeniny !!!

17. 1. 2019 - Vrh "D" slaví své první narozeniny !!! Přejeme vše nejlepší !!!

16. 1. 2019 - Máme potvrzenou březost naší Babunky. Na štěňátka se můžeme těšit v polovině února :-).

10. 1. 2019 - Vyšetření RTG - COLOR COME BACK Without Borders má za sebou vyšetření RTG s těmi nejlepšími výsledky - HD-A, ED-A, OCD neg. !!!

5. 1. 2019 - Vrh "C" slaví své první narozeniny!!! Přejeme vše nejlepší!!!

3. 1. 2019 - V chs. Be Orlica mají štěňátka. Hrdou maminkou je naše odchovankyně Ch. BEATRIS Without Borders. Gratulujeme!!!

 

Poslední aktualizace: 3.5.2019