BORDER COLLIES KENNEL
WITHOUT BORDERSNEWS
NOVINKY
OUR BORDER COLLIES
NAŠE BORDERKY
PUPPIES
ŠTĚŇÁTKA
LITTERS
ODCHOVY
ABOUT US
O NÁS
CONTACT
KONTAKT

 

NEWS
NOVINKY 2020
 

PF 2021

22. 12. 2020 - On-line dogdancingový závod o "Virtuálního mistra pohádkové edice" - získali jsme 1. místo v kategorii dvojic spolu s Muffikem a jeho paničkou. Děkujeme :-).

16. 12. 2020 - Zkoušky NZŘ/MZŘ ZKO Radotín - naše BELAYLA Titilayo "Babunka" složila zkoušku IBGH-3 !!!

12. 11. 2020 - Plánovaná štěňátka jaro 2021 - po naší CINESTAR Without Borders plánujeme na jaře štěňátka. Máme vybraného krycího pejska, a tak představujeme naše plány i vám. Více se dozvíte v odkazu "štěňátka". Pro štěňátka si přejeme majitele se zájmem o psí sporty, kteří se s nadšením vrhnou do nejrůznějších odvětví aktivit, které se nabízí :-).

12. 11. 2020 - Sabio Vet - rodinná firma Sabio Vet jejíž tváří je naše odchovankyně Sára (BRAVE SARAH Without Borders) chystá novinku v podobě produktu Sabiflor, který bude pomáhat našim chlupáčům v posilování imunity a při rekonvalescenci. Podívejte se a případně podpořte projekt - více tady :-).

12. 11. 2020 - AXIOS Without Borders - v aktuálním čísle časopisu Pes přítel člověka najdete povídání na pokračování o Axíkovi a Dog Pulleru od Axíkovo páníčka. Doporučujeme :-).

18. 10. 2020 - ELIOT Without Borders - Lotýsek se se svou paničkou zúčastnil canisterapeutického kurzu na jehož konci úspěšně složil zkoušky a je tak oficiálně CANISTERAPEUTICKÝM PSEM !!! Mockrát gratulujeme !!!

11. 10. 2020 - CINESTAR Without Borders - naše hvězdička v neděli úspěšně absolvovala bonitaci pořádanou klubem BCCCZ a stala se tak CHOVNOU fenou !!!

HD-A, ED 0/0, OCD neg., SA neg.
DNA CEA, NCL, TNS, MDR1, IGS, SN, GG N/N
PRA/CEA/Kat. + Glaucom neg.


/foto: V. Tvrdá/

10. - 11. 10. 2020 - CRAZY KIWI Without Borders - flyballové závody Budějckej Xtreme - 1. místo / II. divize / + titul FLY 16 s týmem DumbleDogs G. Gratulujeme !!!

8. 10. 2020 - CRAZY KIWI Without Borders - má jen ty nejlepší výsledky genetických testů: DNA CEA, NCL, TNS, MDR1, IGS, SN, RS a GG Normal !!! Gratulujeme !

3. 10. 2020 - AXIOS Without Borders - oslavoval narozeniny na dogpuller závodech v Blešně. A konkurenci opět nešetřil. Získal 1. místo v disciplíně Running kat. highdrive a 1. místo v disciplíně Jumping v kat. highdrive. Opět moc gratulujeme!


/foto: Roman, DP Hradec Králové/

3. 10. 2020 - ATER Without Borders - má dnes v nohách cca 25km. Zúčastnil se dogtreku Pes v tahu.

3. 10. 2020 - Naše Babunka také slaví 5-té narozeniny!!!

3. 10. 2020 - "A" Without Borders slaví již 5-té narozeniny!!! Přejeme Aterovi "Lokymu", Agathonovi "Agískovi" a Axiosovi "Axíkovi" hlavně hodně zdraví, protože o vše ostatní se starají jejich úžasní majitelé. Tak krásné narozeniny!

27. 9. 2020 - DogPuller závody, Žáravice - Cinynka a Axík:

>>> CINESTAR Without Borders - Running HighDrive 6. místo /10/, Jumping HighDrive 5. místo /10/
>>> AXIOS Without Borders - Running HighDrive 1. místo /10/, Jumping HighDrive 1. místo /10/
Axíkovi s páníčkem moc gratulujeme! Opět to byla úžasná podívaná!

26. 9. 2020 - CELESTE Without Borders - se spolu s paničkou prošla na Aprílovém dogmaratonu /přesunutý termín/ na trase Short (20km) a získaly 7. místo z 19. Gratulujeme!

19. - 20. 9. 2020 - CRAZY KIWI Without Borders - si vyběhal na flyballovém turnaji kŘUPky na břehu, spolu s týmem DumbleDogs G - 1. místo / II. divize / !!! Gratulujeme.

20. 9. 2020 - Speciální výstava BCCCZ, Kácov - dopadla nad očekávání:

>>> GINGER Without Borders - tř. štěňat /9/ - Velmi nadějná, rozh.: A. Grygarová
>>> FAY Without Borders - tř. dorostu /11/ - Velmi nadějná 3, rozh.: A. Grygarová
>>> BELAYLA Titilayo - tř. otevřená /17/ - Velmi dobrá, rozh.: A. Grygarová
>>> FLECK FOR FUN Lusika - tř. veteránů /8/ - Výborná 2, rozh.: L. Klímová


Za fotografie a dokumentaci děkujeme klubu BCCCZ !!! Fotografie: V. Tvrdá, L. Lang
Galerie: zde

19. 9. 2020 - CELESTE Without Borders - Agility Cup Moravská Třebová - 1. místo /kat. Agility/, 4. místo /kat. Jumping/. Gratulujeme!

19. 9. 2020 - Klubová výstava BCCCZ, Kácov - výsledky našich pejsků na KV:

>>> GINGER Without Borders - tř. štěňat /10/ - Velmi nadějná, rozh.: L. Klímová
>>> FAY Without Borders - tř. dorostu /9/ - Nadějná, rozh.: L. Klímová
>>> BELAYLA Titilayo - tř. otevřená /19/ - Výborná, rozh.: L. Klímová
>>> FLECK FOR FUN Lusika - tř. veteránů /8/ - Výborná, rozh.: A. Grygarová


Za fotografie a dokumentaci děkujeme klubu BCCCZ !!! Fotografie: V. Tvrdá, L. Lang
Galerie: zde

5. - 6. 9. 2020 - CRAZY KIWI Without Borders - si na flyballovém turnaji M.E.D.'s Trophy vyběhal spolu s týmem DumbleDogs G 1. místo /II.divize/ !!! Gratulujeme.


Foto: M. Švarcová + M. Paulino

22. 8. 2020 - Flyballový turnaj Tsunami Couple Cup and Oldies, Samopše - Flíček spolu s Hugem (Hugo Lusika) si ve veteránech jako tým "Lusika" vyběhali 3. místo !!! Děkujeme! :-)

16. 8. 2020 - SETKÁNÍ ŠTĚŇÁTEK WITHOUT BORDERS 2020, Říčany u Prahy - a je to! Letošní setkání je za námi :-). Mockrát děkujeme všem, kteří si našli chvilku a přijeli. Velmi si toho vážíme. Připravili jsme si opět bohatý program plný ukázek a inspirace ze světa psích sportů, spousta dárečků a motivace. Nechyběl ani DogPuller pod vedením Honzi Straky, kterému znovu velmi děkujeme. A děkujeme všem, kteří se podíleli na tom, aby vše klaplo a mohli jsme si celý den užívat. Zvláštní poděkování pak patří partnerům: Platinum Natural, Aptus, Rebel Dog, Sabio Vet, Sports4Dogs.

Při setkáních vyhlašujeme nejlepšího psa a nejlepší fenu WB. Pro letošek jimi jsou:
- nejlepší fena WB 2020: Celeste Without Borders - za výborné výsledky v agility
- nejlepší pes WB 2020: Axios Without Borders - za výborné výsledky v dogpulleru
Děkujeme!

Zároveň jsme oslavili narozeniny našeho vrhu "B" WB - vše nejlepší přejeme!

30. 7. 2020 - Jsme rádi, že se Platinum Natural Česká republika stalo součástí naší akce. / Více informací již brzy :-) /. Každý pes si zaslouží pořádnou porci masa a tu mu krmiva Platinum dopřejí, protože na výrobu každého 1 kg krmiva se spotřebuje 1,27 kg masa.Tuhle chuť si jistě zamiluje i Váš parťák.

14. 7. 2020 - Belayla Titilayo - naše Babunka splnila zkoušku IBGH-2 !!!

5. 7. 2020 - GINGER Without Borders - naše smečka se rozšířila :-). Děkuji chovatelce, majitelce Blanche WB, za tento "zlatý" poklad.

4. 7. 2020 - Ch. BEATRIS Without Borders - byl na klubové výstavě v Litoměřicích slavnostně předán pohár za KLUBOVÉHO ŠAMPIONA BCCCZ. Moc gratulujeme !!!

4. 7. 2020 - CINESTAR Without Borders - Cinynka podstoupila klinické vyšetření očí u MVDr. Beránka a výsledek je ten nejlepší možný: PRA/CEA/Kat. + Glaukom negativní !!!

4. 7. 2020 - Klubová výstava BCCCZ bez KV, Litoměřice - klubové výstavy máme rádi, a tak jsme vyjeli v plné sestavě :-). Na výstavě bylo přihlášeno celkem 161 Border kolií. Nic bychom nezvládli bez pomoci, a proto znovu všem, kteří nám byli oporou, děkuji!!! Naše výsledky:

>>> Belayla Titilayo - tř. otevřená - roz. Ildikó Muzslai (HU) - zn. VÝBORNÁ 3 (19) !!!!>>> CINESTAR Without Borders - tř. otevřená - roz. Ildikó Muzslai (HU) - zn. VD (19),
handling: K. Vincíková>>> Alia Vita z Údolí květin - tř. pracovní - roz. Ildikó Muzslai (HU) - zn. VD (8)>>> Fleck for fun Lusika - tř. veteránů - roz. Monika Švarcová (CZ) - zn. VD (9)Flíček s Lilinkou se společně ukázali v závěrečných soutěžích v soutěži o Nejhezčí pár.

Za fotografie z výstavních kruhů děkujeme fotografkám N. Balajkové a V. Tvrdé. Celé album k dispozici zde. Klub BCCCZ.

29. 6. 2020 - Vrh "G" Without Borders - štěňátka mají za sebou čipování a první očkování. Pomalu ale jistě se blíží čas, kdy se i ony rozutečou do nových domovů. A při té příležitosti bychom opět rádi poděkovali firmě Yoggies - zdravá krmiva pro psy a kočky, která nám pro naše štěňátka poskytla balíčky na cestu. Děkujeme!

28. 6. 2020 - Staroboleslavský DogPuller závod - CINESTAR Without Borders - vyrazily jsme na naše první puller závody, trochu na rychlo, trochu bez větších příprav, prostě to zkusit :-D. Cinynka byla statečná - v kat. drive si jak v Jumpingu tak v Runningu vyběhala 6. místo z 10 startujících. Děkujeme Honzovi od Axíka za pomoc a na příště více potrénujeme! :-) Je to návyková zábava :-).

24. 6. 2020 - CINESTAR Without Borders - video z tréninku obran:

17. 6. 2020 - CINESTAR Without Borders - naše Ciný složila dogdancingovou zkoušku MD1 na Výborně.

13.6.2020 - MČR v DogPulleru - AXIOS Without Borders - Axík spolu s páníčkem dnes zářil na MČR v DogPulleru. Vyhrál v kategorii Drive - Running i Jumping a získal titul MISTRA ČR !!! Moc gratulujeme!!! A děkujeme za veškerou péči a prezentaci pana Božského, který si tak může naplno žít ten svůj život - jednoduše => "Without Borders" :-).

MČR v DogPulleru 2020
Jumping - 1. místo
Running - 1. místo
+ titul Mistr ČR

11. 6. 2020 - Vrh "G" Without Borders - naše "externí" štěňátka si užívají své dětství, objevují svět, poznávají zahradu a mají se jednoduše báječně. Všechna mají již svá jména, své majitele a my jim postupně doplňujeme galerie.

9. 6. 2020 - ELLA Without Borders - RTG HD-A, ED-0/0, OCD N/N, Spondylóza neg., Patelly 0/0 !!! Máme velkou radost a majitelům moc gratulujeme !!!

5. 6. 2020 - EZRA Without Borders- RTG HD-A, OCD P/P ... ne všechny zprávy jsou ty dobré. Ezru čeká operace obou ramenních kloubů.

23. 5. 2020 - DogPuller závody, Blešno - AXIOS Without Borders závodil v kategorii HighDrive: Running - 1. místo, Jumping - 1. místo !!! Moc gratulujeme !!!

21. 5. 2020 - Návštěvy - navštívili jsme naše "vnoučátka" v chs. Be Orlica (po Ch. Beatris WB) a externí vrh "G" Without Borders (po Blanche WB). Děkujeme majitelům za krásné společné chvilky!

15. 5. 2020 - Externí vrh "G" Without Borders je na světě! Více na stránce štěňátka.

2. 5. 2020 - Vrh "F" Without Borders - naše štěňátka jsou v nových domovech. Přejeme jim a jejich majitelům krásný společný život plný zábavy a aktivit. Všem děkujeme za zprávy!

29. 4. 2020 - Náš Veteran ChCZ, BCCCZ Ch Fleck for fun Lusika je DNA goniodysgenesis a glaukom NORMAL !!! Máme velkou radost.

29. 4. 2020 - BELAYLA Titilayo - naše hnědulínka při cvičení:

27. 4. 2020 - EDWARD ARTUSCH Without Borders - HD-A, ED 0/0, OCD nepostižen, Spondylóza negativní, pately 0/0 !!! Máme velkou radost a majitelům gratulujeme !!!

24. 4. 2020 - Vrh "F" Without Borders - štěňátka mají za sebou první návštěvu veterináře, očkování, čipování a první cestu autem. Vše zvládla na jedničku.

6. 4. 2020 - Externí vrh "G" Without Borders - potvrzena březost !!! Více viz. štěňátka.

6. 4. 2020 - Vrh "F" Without Borders - všechna naše štěňátka jsou zadaná.

2. 4. 2020 - Vrh "F" Without Borders - štěňátka mají doplněné fotogalerie a jména.

1. 4. 2020 - Vrh "F" Without Borders - aktualizace na stránce štěňátek.

28. 3. 2020 - Vrh "F" Without Borders - průběžně doplňujeme galerie. Stále hledáme majitele pro naše dva pejsky - v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat :-).

20. 3. 2020 - Vrh "F" Without Borders - štěňátka mají doplněné fotogalerie.

18. 3. 2020 - Představujeme naše eFka - více tady "vrh F".

15. 3. 2020 - Vrh "F" je na světě - naše lásky jsou od středy 11. 3. 2020 s námi. Jsme již připraveni vám o nich dát vědět. Nemáme to lehké, Lilinka nemá čím svá štěňátka krmit... První nejtěžší hodiny jsou úspěšně za námi. Držte nám palce, ať se nám daří takto pokračovat. Zároveň se omlouváme všem zájemcům, naše priority jsou nyní jasné. Až budeme připraveni, budeme se vám ozývat. DĚKUJEME všem, kteří nám pomáhají.

14. 3. 2020 - Plánujeme štěňátka po Blanche WB, bude se jednat o externí vrh. Máme nakryto. Více informací brzy doplníme.

7. 3. 2020 - CELESTE Without Borders má za sebou první start v agility v kategorii A0. Ať se daří!

7. 3. 2020 - DEXTER Without Borders si ve Finsku složil zkoušku OB1 na Výborně a získal zároveň 3. místo !!! Gratulujeme.

29. 2. 2020 - Krajská výstava psů, Lysá nad Labem - roz. P. Márová
CINESTAR Without Borders - tř. otevřená (12) - Výborná
ENGIEN Without Borders - tř. mladých (7) - Velmi dobrý
Děkujeme Engienkovi za prezentaci !!!

27. 2. 2020 - Ch. SRB, HR, BCCCZ BEATRIS Without Borders - je DNA GG Normal. Gratulujeme !!!

5. 2. 2020 - Potvrzena březost !!! Více informací - štěňátka.

1. 2. 2020 - MVP Brno - ENGIENT Without Borders - tř. mladých - známka Velmi dobrá.

25. 1. 2020 - Bonitace BCCCZ Praha - letošní první bonitace se zúčastnila Blanche WB a Crazy Kiwi WB, oba úspěšně bonitaci splnili a byli UCHOVNĚNI !!! Gratulujeme !!!

~ CRAZY KIWI Without Borders ~ CHOVNÝ !!!
(Belayla Titilayo x Ideal Image z Černobílých)
》HD-A, ED 0/0, OCD neg., SA neg.
》PRA/CEA/Kat.+glaukom neg.
》DNA TNS, NCL, CEA Normal (po rodičích)~ BLANCHE Without Borders ~ CHOVNÁ !!!
(ClubCh. Alia Vita z Údolí květin x ClubCh., VCh.CZ Fleck for fun Lusika)
》HD-A, ED 0/0, OCD neg.
》PRA/CEA/Kat.+glaukom neg.
》DNA TNS, NCL, CEA Normal (po rodičích)
》DNA GG Normal (test)

Fotografie z bonitace pořídila Veronika Tvrdá, zdroj BCCCZ.

13. 1. 2020 - CRAZY KIWI Without Borders - "Kiwíček" má za sebou vyšetření očí s nejlepšími možnými výsledky - PROSTÝ všech očních vad !!! Gratulujeme !!!

11. 1. 2020 - DEXTER Without Borders - "Dex" se ve Finsku zúčastnil zkoušky poslušnosti, kde získal 185 bodů z 200 možných a krásné 2. místo !!! Gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalších zkoušek !!!

10. 1. 2020 - PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA - proběhlo krytí naší Lilinky naším Flíčkem. Více informací najdete na stránce "štěňátka". V případě zájmu o štěňátko od nás, nás neváhejte kontaktovat již nyní :-).

 

Přejeme vám jen to nejlepší po celý rok 2020!!!

Děkujeme majitelům našich štěňátek za jejich péči,
 za zprávy, které nám posílají a těšíme se na společná setkávání v letošním roce! :-)

 

Poslední aktualizace: 15. 1. 2020