BORDER COLLIES KENNEL
WITHOUT BORDERSNEWS
NOVINKY
OUR BORDER COLLIES
NAŠE BORDERKY
PUPPIES
ŠTĚŇÁTKA
LITTERS
ODCHOVY
ABOUT US
O NÁS
CONTACT
KONTAKT

 

 

ABOUT US
O NÁS

 

Naše chovatelská stanice vznikla začátkem roku 2015 a nese název "Without Borders" v překladu "Bez hranic". Charakterizuje nejen náš vztah k našim psům, ale také vlastnosti našich štěňátek :-).
 

Naše srdce si získali psi plemene Border kolie. Učarovala nás jejich energie. Border kolie jsou psi plní nadšení, chuti do života, lásky k lidem a neskuteční workoholici.

Cílem našeho chovu je odchovávat především zdravé Border kolie, plné energie, lásky k lidem, pěkného exteriéru a touhy neustále pracovat. Border kolie, které budou představiteli svého plemene ve všech ohledech - budou vytrvalými ovčáckými psy, výborně ovladatelné, živé, pozorné, poslušné, inteligentní.

Jsme členy klubu BCCCZ, pod kterým odchováváme i naše štěňátka.


     

 

S našimi Border koliemi se věnujeme nejrůznějším psím sportům a také canisterapii. Snažíme se, aby jejich život byl plný zážitků, zábavy, aktivit a lásky. To samé je pro nás důležité při hledání majitelů pro naše štěňátka. Vždy upřednostníme ty z vás, kteří projevíte opravdový zájem o plemeno, o aktivní život s pejskem a o udržování trvalého kontaktu s námi chovateli. Tím, že vám štěňátko předáme náš zájem o něj nekončí! Naopak, svěříme vám do péče pejska, který ve svém jméně ponese název naší chovatelské stanice a my se tímto zavazujeme, že mu najdeme milující domov na celý život. A pokud by se během jeho života mělo cokoli změnit, chceme o tom vědět. Teprve u vás začne štěňátku opravdový život a vy budete těmi, kdo jej životem povedou, budou vychovávat, naplňovat jeho potřeby. Chceme vidět jak poroste, jak se bude vyvíjet, jakým bude. Chceme si být jistí, že jsme mu vybrali toho nejlepšího člověka!

Naprostou samozřejmostí je pro nás kompletní chovatelský servis. A tím nemáme na mysli pouze záruky jako je průkaz původu FCI či kupní smlouva, ale patří sem celkové poradenství, od výběru pejska, přes výchovu, po výživu a péči. Nabízíme vám také pomoc při výběru aktivit, výcviku, přípravách na výstavy, zkoušky, závody. Pravidelně pro naše odchovy pořádáme různá setkání a srazy, kde si můžete různé sporty také vyzkoušet, načerpat mnoho informací a zároveň nám povyprávět, jak se Vám s borderkou od nás žije :-).